Arnavutköy İkinci El Eşya Alanlar

Kullanmaktan sıkıldığınız veya satmak istediğiniz eşyalarınızı satın alıyoruz. Arnavutköy ikinci el eşya alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Yaptığımız iş şekli sizlerin satmak istediği İkinci El Eşya ürünlerinizi satın almak, izlenecek yol ise çok basit bizlere mobil numaralarımızdan arayarak satmak istediğiniz ürünler hakkında bilgi vermek veya wathsap veya mail üzerinden bizlere resim göndermek yılların vermiş olduğu deneyimimiz ile sizlere resimleriniz üzerinden fiyatlandırma yapılacaktır, ve yapılan fiyatlandırma sonucunda onay verdiğiniz takdirde sizlere en yakın saha ekiplerimiz gelerek veya müsait olduğu bir gün seçilerek ürünleriniz teslim alınacaktır. İkinci el eşyalarınızın taşıması nakliyesi bütün problemler bizlere aittir sizlerin yapacağı bizlere ürünlerinizin yerini göstermek ve yapılan ödemeyi almak bizler ile yapacağınız alış veriş sonucunda problem yaşadığınız takdirde mobil numaralarımızdan şikayet bırakabilir ve personel hakkında eksi not bırakabilirsiniz. Arnavutköy ikinci el eşya alan yerler sizlerden gelen bütün eşyalara fiyatlandırma yapacaktır.Arnavutköy beyaz eşya alanlar dan kısaca bahsetmemiz gerekirse göndereceğiniz resimler vereceğiniz bilgilere dayanarak fiyatlandırma yapılacaktır. İstanbul genelin de çalışmakta olan yıldız ticaret 20 yılı aşkın süredir spot işi yaparak sizlere hizmet vermektedir. Peki biz nasıl çalışırız, satmak istediğiniz herhangi bir ürününüz olduğunu farz edelim mesela koltuk takımınız artık değiştirmek istiyorsunuz ancak eskisini de bir yerde muhafaza etmek yerine nakit e çevirmek istiyorsunuz. Arnavutköy Spot Eşya olarak bizlere ürünlerinizin resimlerini göndererek ve detaylı bilgilerini verdiğiniz takdirde ürünlerinize fiyatlandırma yapılacaktır, yapılan fiyatlandırma sonrasın da sizlerin de onay ile birlikte uzmanı ekip arkadaşlarımız gelerek ürünlerinizin kontrolü neticesin de teslim alımı olacak ve sizlere tamamı nakit ödemesi yapılacaktır. Arnavutköy ikinci El Eşya olarak tabi ki sizlerden gelen ürünleri aldığımız gibi sizlerde ürün almak istediğiniz zaman stoklarımızda olan ürünlerin resimlerini isteyerek online olarak ürün alımı da yapabiliyorsunuz tabi böyle bir durum da sizlere banka hesap numarası verilecektir ödemesini yaptığınız ürün sizlerin İstanbul genelin de istediğiniz bölgesine nakliyesi yapılacaktır sizlere yapılan fiyatlandırmanın içersin de vereceğiniz adrese göre nakliye ücreti de konulacaktır hiçbir problem yaşanmaması adına ürün istediğiniz yere geldi ürünü beğenmediğiniz durumlar da en geç 10 gün içersin de geri ödemesi sizlere yapılacaktır. Alacağınız ve satacağınız ürünler hakkın da detaylı bilgiler vermeyi ve istemeyi unutmayınız.

Arnavutköy Beyaz Eşya Alanlar

Siz evet siz sayın müşterilerimiz Arnavutköy İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak sizlere hizmet vermekte olan İstanbul Spot Eşya gelen tekliflerinizi değerlendiriyor yapmanız gereken çok basit eşyalarınızın resimlerini gönderdiğiniz takdirde sizlere fiyatlandırama yapılacaktır. Yapılan fiyatlandırma sonrasın da onay verildiği takdirde, en yakın saha ekiplerimiz gelerek beyaz eşyalarınızın tamamı nakit olmak üzere sizlerden teslim alınacaktır. Hepimizin evinde bulunan beyaz eşya ürünlerinden bahsetmek gerekirse, zamanı geçtiğinde veya artık kullanmak istemiyorum dediğiniz zaman aklınıza gelecek ilk şey Arnavutköy İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler olarak bizlere ulaşmak, yapılacak telefon görüşmelerimiz sonucunda ürünlerinizin kod ve yıl bilgisi sorulacaktır. Sizlerden resimleri istenecektir, sizlerden istediğimiz en önemli durum ise şudur ürünleriniz hakkında detaylı bilgi vermeniz bu nedir ürünleriniz tamirat gördü mü veya ürünlerinizin bir yerin de ezik, kırık, pas var mı bu tip bilgileri bizlere tam vermeniz durumunda sizlere vereceğimiz fiyat eksiksiz olacaktır. Beyaz Eşyalarınız hakkında eksik bilgi verdiğiniz takdirde değerlendiremiyoruz. Nedeni ise sizlerden aldığımız ürünlerin kendimiz satışını yaparken 6 ay ile 1 yıl arası garanti veriyoruz sizlerden gelen bilgilerin tam ve eksiksiz olduğunu düşünerek sizlere fiyat veriyoruz önem vermenizi rica ediyoruz.

Arnavutköy Mobilya Alanlar

Siz sayın müşterilerimiz satmak istediğiniz İkinci El Mobilya ürünleriniz mi var ? eğer bizlere ulaştıysanız artık aramanıza bir son verebilirsiniz. Yapmanız gereken satmak istediğiniz mobilya eşyalarının resimlerini göndererek Arnavutköy İkinci El Mobilya Alan Yerler den fiyat bilgisi almak, alım yaparken de satış yaparken de en önem verdiğimiz durum ürünlerinizin kırık veya yıpranmamış olması, kullanılan mobilyaların maksimum 4 - 5 senelik olması aksi durumlarda ürünlerinizi teslim almıyoruz. Aldığımız ve sattığımız ürünler temiz olmasına özen göstermekteyiz. Göndereceğiniz resimlere ve vereceğiniz bilgiler dikkate alınarak ürünlerinize fiyatlandırma yapılacaktır, anlaşıldığı takdir de konuşulan gün ve saatte gelinerek mobilyalarınızın teslim alınacaktır. 20 Yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermekteyiz…

Yorumlar

Eşyalarımı satmak için tam 3 gün uğraştım sonunda size ulaştım, istediğim rakam eşyalarımı alarak ve söylediğiniz zaman gelerek beni kazandınız. Teşekkürler :)

Yorum Yap