Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak yüksek fiyat, ücretsiz nakliye ve tamamı nakit ödemesi ile satın alıyoruz. 0543 544 53 48 telefon numaramızdan arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Eski eşyalarını satmak için acele eden müşterilerimizin büyük zararlar ettiği görülmektedir, eşyalarınızı satmadan önce detaylı bir araştırma yapılması gerçek fiyatını göz önüne serecektir. Gerekli araştırmalar sonrasında sizlerde fark edeceksiniz ki , satmak istediğiniz eşyalardan en az zararı etmeniz için piyasanın en yüksek fiyatlarını sizlere sunacağız. Sultanbeyli 2.el eşya alanlar dendiğinde aklınıza ilk gelen eğer biz isek artık zarar etmek istemediğinizi net bir şekilde anlayabiliyoruz. Sultanbeyli bölgesi olarak şubelerimize uzak olması sizi yanıltmasın, nakliye ücreti almıyor ve tamamı nakit ödemesini yapıyoruz. Satmak istediğiniz eski eşyaların resimlerini göndererek ve detaylı bilgiler verdiğiniz takdirde net bir fiyatlandırma yapılacaktır, yapılan fiyatlandırma sonrası saha ekiplerimiz geldiğinde farklı bir durumla karşılaşmadığı sürece eşyalarınızın ödemesini yaparak alım işlemine başlayacaktır. Alım işlemini yaptığımız eşyalardan kısaca bahsetmemiz gerekirse: ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el televizyon yani kısacası satmak istediğiniz bütün 2.el eşyaları satın alıyoruz. Bunları detaylı bir şekilde anlatmamız gerekirse:

  • Eşyalarınızın resimlerini gönderin
  • Eşyanız hakkında Detaylı bilgiler verin
  • Fiyatlandırma yapalım

Olumlu olduğu takdirde Ücretsiz nakliye ve tamamı nakit ödemesini yapalım. İkamet ettiğiniz bölgede 2.el eşya alım satıma hakim olunabilecek yerlerden biri. Spot eşya alım denildiğinde aklınıza eski kullanım dışı eşyalar gelebilir ancak unutmamanız gereken durumlardan biri hızlı alımı olan eşyalar temiz kullanılmış eşyalardır.Sultanbeyli ikinci el eşya alan yerler sizlerden gelen bütün eşyalara en kısa sürede fiyatlandırama yapacaktır. Yapmanız gereken çok basit eşyalarınızın 4 tarafından resimlerini göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. 20 yıldır sizlere ikinci el eşya alım satım olarak hizmet vermekteyiz.

Sultanbeyli Beyaz Eşya Alanlar

  Siz sayın müşterilerimize bir teklifimiz var, kullanmadığınız veya farklı sebeplerden dolayı satmak istediğiniz eşyalarınızı Sultanbeyli ikinci el beyaz eşya alanlar olarak satın alıyoruz, ayrıca tamamı ücretsiz nakliye ile birlikte, satmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini 4 tarafından detaylı bir şekilde göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca vereceğiniz bilgiler beyaz eşyaların fiyatını düşürdüğü gibi yükseltebilir de, 20 yılı aşkın süredir Sultanbeyli 2.el beyaz eşya alanlar olarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı satmadan önce bizden fiyat almanızı tavsiye ediyoruz, piyasanın en yüksek fiyatını vereceğimizin garantisini vermekteyiz. Örnek vermek gerekirse evden taşınıyorsunuz ve beyaz eşyalarınızı ne yapacağınızı bilmiyor, ve satmak istiyorsunuz işte bu gibi durumlarda tamda aradığınız kişiye ulaştınız. Sultanbeyli beyaz eşya alanlar adı altında uzun yıllardı hizmetlerimiz devam etmektedir, hizmetlerimiz sadece alım üzerine olduğundan büyük bir antrepomuz bulunmaktadır. Kısacası satmak istediğiniz eşyaların hemen hepsini yüksek fiyat garantisi ile satın alıyoruz. Bunların sebeplerinden bir tanesi ise toptan alım yaptığımızdan dolayı sizlerden gelen eşyaların fiyatlarını yüksek tutabiliyoruz. Ücretsiz nakliyede içinde olduğundan dolayı sizlere sizleri büyük bir zarardan kurtaracağız, ikinci el denildiğinde insanların aklına çoğunlukla hurda, kullanılmaz hale gelmiş, çürük eşyalar gelmektedir, ancak bizler temiz az kullanılmış beyaz eşyalar almaktayız. Aldığımız en eski beyaz eşya 6 yılı geçmemiş olması gerekmektedir, pas, bozuk, tamir, gibi durumların olmaması gerekmektedir, aksi durumlarda eşyaların alım işlemini yapamıyoruz, mobil görüşmelerde onay verdiğiniz takdirde saha ekiplerimiz en kısa zamanda gelerek gerekli incelemelerini yapacaktır. Yapılan inceleme sonrası tamamı nakit ödemesi yapılarak eşyaların nakliyesi yapılacaktır. Yapılacak olan ödeme sonrası alımı yapılmış olan eşyada herhangi bir problem yaşandığı takdirde bunların bütün masrafı firmamıza ait olduğunu beyan etmek isteriz. Sultanbeyli 2.el Eşya 20 yılı aşkın süredir sizlerle birlikte.

Sultanbeyli Mobilya Alanlar

Ev, ofis, veya iş yerlerin de kullanmadığınız Sultanbeyli ikinci el mobilya eşyalarınızı satın alıyoruz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir sizlerden gelen bütün tekliflere cevap vermektedir. Satışını yapmak istediğiniz Sultanbeyli eski mobilya ürünlerinizi tamamı ücretiz nakliyesi ile satın almaktayız. Yüksek fiyat garantisi ve en hızlı alımını yaptığımız mobilyalardan bahsetmemiz gerekirse:

  • İkinci El Sultanbeyli Yatak odası Takımı
  • 2.el Sultanbeyli koltuk takımı
  • 2.el Sultanbeyli oturma grubu

Hızlı bir şekilde alımını yaptığımız eşyaların bir kaçının dan sizlere bahsederek konumuza devam ediyoruz. Eskiciler caddesinde bulunmakta olan şubemiz, sizlere en kısa sürede yardımcı olacaktır. Satmak istediğiniz mobilyalarınızın 4 tarafından detaylı resimlerini göndererek ve detaylı bilgi verdiğiniz takdirde en kısa sürede fiyatlandırma işlemi yapılacaktır, yapılan fiyatlandırma sonrası en kısa sürede ücretiz nakliyemiz ile birlikte tamamı nakit ödemesi yapılarak alım işlemi başlayacaktır. Satış yaptığınızda ki zararı Sultanbeyli ikinci el mobilya alanlarolarak en minimum seviyeye indirme garantisi veriyoruz. Satışını yapmadığınız her eşya kiler, çatı arası veya yazlıklar da fazladan yer kapladığından dolayı büyük bir zarar verdiği aşikar, peki mobilyalarınızı saklamak veya bekletmek yerine iyi karlarla satmaya ne dersiniz, ayrıca nakliyesine hiçbir şekilde karışmadan. Sultanbeyli 2.el mobilya alanlarsizlere yüksek fiyat garantisi verdiği gibi güvenilir hizmetleri ile sizlerin yanında. İkinci el eşya sektöründe 20 senedir güvenli hizmet verdiğimiz ve aynı güven ile sizlerle birlikteyiz.  

 

Yorumlar

Sultanbeylide oturuyorum ve arkdaşlar cok yardımcı oldular teşekkürler

Yorum Yap