İstanbul Anadolu Yakası İkinci El Eşya

İstanbul Anadolu Yakası İkinci El Eşya Alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermeteyiz. Bizlere mobil numaralarımız dan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası 2.El Eşya

Sizlerinde kullanmadığınız eşyalarınızı satmak gibi bir niyetiniz mi var, Anadolu Yakası İkinci El Eşya Alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan istanbul eşya sizler den gelen bütün eşyalara fiyatlandırma yapmaktadır. Yapmanız gereken satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini detaylı bir şekilde çekerek göndermek, yapılan fiyatlandırma sonrası eşyalarınız tamamı nakit olmak üzere ödemesi yapılarak istenilen gün ve saatte teslim alınacaktır.

İstanbul Eşya

Anadolu Yakası İkinci El Eşya

Kullanmadığınız ve satmak istediğiniz eşyalarınızı Anadolu yakası bölgesinde satın alıyoruz, yüksek fiyat garantisi veriyoruz, Anadolu Yakası İkinci El Eşya olarak sizlerden gelen bütün eşyalara fiyatlandırma yapılacaktır. Eski Kullanılmış veya spot olarak alımı ve fiyatlandırmasını yapıyoruz.

Anadolu Yakası İkinci El Eşya

Anadolu Yakası Spot Eşya

Yeni aldığınız ancak nakite çevirmek istediğiniz eşyalarınız satın alıyoruz. Anadolu Yakası Spot Eşya Alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Yapılması gereken beyaz eşya da ürün kodu mobilya ise detaylı resim göndererek alım fiyatımızı öğrenebilirsiniz.

Anadolu Yakası Spot Eşya

İstanbul Anadolu Yakası

Satmak istediğiniz Beyaz Eşya, Mobilya, Televizyon ve aklınıza gelebilecek bütün ikinci el eşyalarınızı satın alan plotform

Anadolu Yakası 2.El Beyaz Eşya

Yaptığımız iş aslında, eski eşya alım satım ve sizlerinde satmayı düşündüğünüz Anadolu Yakası 2.el beyaz eşya ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. Yapmanız gereken eşyalarınızın 4 tarafından resimlerini çekerek bizlere göndermek sonrasın da fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Anadolu Yakası 2.El Mobilya

Seneler geçtikçe eskimekte olan mobilyalarınızı satmaya ne dersiniz ? Anadolu Yakası İkinci El Mobilya Alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz, yapmanız gereken çok basit eşyalarınızın resimlerini göndererek kısa zamanda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Anadolu Yakası 2.El Televizyon

Hızla gelişmekte olan televizyon teknolojisi ile birlikte ihtiyacın arttığı ve eskilerin satıldığı görülmekte, istanbul eski eşya olarak sizlere bir teklifimizi var Anadolu Yakası İkinci El Televizyon Alanlar adı altında satmak istediğiniz televizyonlarınızı değerin de satın alıyoruz, bizlere göndereceğiniz resimler ve vereceğiniz bilgiler doğrultusunda fiyatlandırma yapılacaktır.