İstanbul Avrupa Yakası İkinci El Eşya

İstanbul Avrupa Yakası İkinci El Eşya Alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermeteyiz. Bizlere mobil numaralarımız dan ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası 2.El Eşya

Avrupa yakası 2.el eşya alanlar adı altında sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz, satmak istediğiniz ancak fiyatını bilmediğiniz ve araştırmalarınız sonucunda verilen tekliflerin sizi mutlu etmediğini mi düşünüyorsunuz istanbul spot eşya olarak yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Göndereceğiniz resimlere ve vereceğiniz bilgilere dayanarak yapılan fiyatlandırmanın Avrupa yakası 2.el eşya nın yüksek fiyat verdiğini sizlerde fark edeceksiniz. Araştırma yapılan piyasanın aslında çok uç noktalarda olduğunu detaylı bir araştırma yaparak da görebilirsiniz, aranılan bir numara aynı ürüne 100 tl verirken farklı bir firmanın aslında 300 tl verdiğini fark edeceksiniz. istanbul spot dan aldığınız fiyatın aslında en yüksek fiyat olduğunu anladığınız da asıl işi yapanın biz olduğumu net anlayacaksınız. 20 yılı aşkın süredir ikinci el eşya alım satım da hizmet vermekteyiz. Mobil numaralarımız dan bizler ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eşya

Avrupa Yakası İkinci El Eşya

Gündelik hayatımızın çoğu noktasın da karşımıza çıkmasa da ikinci el eşya aslında hayatımızın her yerinde olduğunun farkında değiliz, sebebi ise sıfır olarak aldığımız bir eşyanın ikinci el olarak satıldığını bilmeyenimiz çok, Avrupa Yakası ikinci el eşya adı altında 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan istanbul eşya sizlerden gelen bütün tekliflere en hızlı şekilde geri dönüş yaptığı gibi satmakta zorlandığınız eşyalarınızı nakit şekilde satın almakta. Yapılacak olan işlem çok basit, satmak istediğiniz eşyaların resimlerini göndererek ve detaylı bilgileri verdiğiniz takdirde fiyatlandırma yapılacaktır. Onayınız sonrası uzman ekiplerimiz tamamı nakit ödemesini yaparak alım işlemine başlayacaktır.

Avrupa Yakası İkinci El Eşya

Avrupa Yakası Spot Eşya

Farklı sebeplerden dolayı aldığınız ve satmak istediğiniz spot eşyalarınızı satın alıyoruz. Avrupa Yakası Spot Eşya Alanlar olarak göndereceğiniz ürün kodları ve resimler dikkate alınarak fiyatlandırma yapılacaktır. Yapılan fiyatlandırma sonrası onay verdğiniz takdirde tamamı nakit ödemesi yapılarak teslim alma işlemi yapılacaktır.

Avrupa Yakası Spot Eşya

İstanbul Avrupa Yakası

Satmak istediğiniz Beyaz Eşya, Mobilya, Televizyon ve aklınıza gelebilecek bütün ikinci el eşyalarınızı satın alan plotform

Avrupa Yakası 2.El Beyaz Eşya

Satmayı düşündüğünüz beyaz eşyalarınızı satın alan plotform. Avrupa yakası 2. el beyaz eşya olarak 20 yılı aşkın süredir hizmetlerini devam eden istanbul spot sizlerden gelen bütün tekliflere anında dönüş yapmaktadır. Göndereceğiniz resimler ve vereceğiniz bilgiler baz alınarak fiyatlandırma yapılacaktır, ve belirlenen gün ve saatte uzman ekiplerimiz tamamı nakit ödemesini yaparak alım işlemine başlayacaktır.

Avrupa Yakası 2.El Mobilya

Kullanmakta olduğumuz mobilyaların yıllar geçtikce eskidiğini görmekteyiz. Peki tamamıyla kullanım dışı olmadan satmaya ne dersiniz ? Avrupa yakası 2.el mobilya alanlar olarak sizlere hizmet veren istanbul spot sizlerden gelen bütün eşyalara fiyat vermektedir. Göndereceğiniz resimler ve vereceğiniz bilgileri göz önüne alarak fiyatlandırama yapılacaktır.

Avrupa Yakası 2.El Televizyon

Yıllar içersinde hayatımızın her noktasında görmekte olduğumuz televizyonlar, ve zaman geçtikce gelişen teknoloji ile birlikte yeni modellerini alınıyor, peki eski televizyonlarınızı satmaya ne dersiniz. Avrupa Yakası 2.el televizyon alanlar olarak 20 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren istanbul spot sizlerden gelen bütün elektronik ürünlere fiyat vermektedir, göndereceğiniz resimler baz alınarak fiyatlandırma yapılacak ve tamamı ücretsiz taşıma ve nakit ödeme işlemi ile son bulacaktır.